dsdsg

produkt

Lista e ekstrakteve të bimëve

Përshkrim i shkurtër:


 • Informacioni i produktit:Ekstrakt bimore
 • Detajet e produktit

  Pse të zgjidhni YR Chemspec

  Etiketat e produktit

  Nr.

  Emri i produktit

  CAS Nr.

  Burimi bimor

  Analiza

  1

  Pluhur i tharë në ngrirje me Xhel Aloe Vera

  518-82-1

  Aloe

  200:1,100:1

  2

  Aloin

  1415-73-2

  Aloe

  Barbaloin A≥18%

  3

  Aloin Emodin

  481-72-1

  Aloe

  95%

  4

  Alfa-Arbutin

  84380-01-8

  Arusha

  99%

  5

  Aziatikozid

  16830-15-2

  Gotu Kola

  95%

  6

  Astragaloside IV

  84687-43-4

  Astragalus

  98%

  7

  Bakuchiol

  10309-37-2

  Psoralea corylifolia

  98%

  8

  Beta-Arbutin

  497-76-7

  Arusha

  99.5%

  9

  Acidi karnozik

  3650-09-7

  Rozmarina

  50%

  10

  Acidi klorogjenik

  327-9-79

  Eucommia ulmoides

  98%

  11

  Krizofanol

  481-74-3

  Raven

  98%

  12

  Kurkumin

  458-37-7

  Rrënja e shafranit të Indisë

  95%

  13

  Cikloastragjenol

  78574-94-4

  /84605-18-5

  Astragalus

  98%

  14

  Glabridin

  59870-68-7

  Glycyrrhiza glabra

  98%

  15

  HCA

  Garcinia Cambogia

  50% 60%

  16

  Hesperetin

  520-33-2

  Limonët dhe organet

  98%

  17

  5-Hidroksitriptofan

  56-69-9

  Fara Griffonia Simplicifolia

  98%

  18

  Isoflavonet

  85085-25-2

  Ekstrakt i tërfilit të kuq

  40%

  19

  Liquiritigenin

  578-86-9

  Jamballi

  99%

  20

  Lupeol

  481-72-1

  Lupeol, Rrushi

  98%

  21

  Madekassoside

  34540-22-2

  Gotu Kola

  90%

  22

  Naringenin

  480-41-1

  Grejpfrut, bergamot dhe portokall të thartë

  98%

  23

  Phloretin

  60-82-2

  Mollë, dardha dhe fruta të tjera me lëng

  98%

  24

  Puerarin

  3681-99-0

  Pueraria

  98%

  25

  Resveratrol

  501-36-0

  Polygonum cuspidatum

  98%

  26

  Rhein

  478-43-3

  Aloe

  98%

  27

  Salidroside

  10338-51-9

  Rhodiola Rosea

  98%

  28

  Swertiamarinë

  17388-39-5

  Ekstrakt Swertia

  90%

  29

  Tetrahidrokurkuminoidet

  36062-04-1

  Rrënja e shafranit të Indisë

  98%

  30

  Acidi ursolik

  77-52-1

  Folium eriobotryae, Rozmarina

  98%

  31

  Xanthohumol

  6754-58-1

  Hops

  98%

  32

  Vaj esencial rozmarine

  80225-53-3

  Rozmarina

  98%

  33

  Acidi rozmarinik

  80225-53-2

  Rozmarina

  98%


 • E mëparshme: Çamçakëz sklerotium
 • Tjetër: Acidi oktanohidroksamik

 • *Një kompani inovative bashkëpunuese Industri-Universitet-Kërkim

  *SGS & ISO Certifikuar

  *Ekipi profesional dhe aktiv

  *Furnizimi i drejtpërdrejtë në fabrikë

  *Mbeshtetje teknike

  *Mbështetje Shembull

  *Mbështetje për porosi të vogla

  *Portofoli i gjerë i lëndëve të para të kujdesit personal dhe përbërësve aktivë

  *Reputacion afatgjatë në treg

  *Përkrahja e disponueshme e aksioneve

  *Mbështetje burimore

  *Mbështetje e metodës fleksibël të pagesës

  *Përgjigje dhe shërbim 24 orë

  *Gjurmueshmëria e shërbimeve dhe materialeve

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni